Naslovna Župna događanja MARJANA ANTOLOVIĆ – PASTORALNA SURADNICA
MARJANA ANTOLOVIĆ – PASTORALNA SURADNICA

Dana 8. srpnja 2010. u Patoralnom centru na prigodnoj večeri uručeno je pismo zahvale Marjani Antolović, višegodišnjoj pastoralnoj suradnici u Župi Lug-Brankovići. Marjana 1.kolovoza 2010.  zbog vjenčanja odlazi u novu životnu sredinu.

Ukratko  predstavljamo njezin karton kao Pastoralne suradnice.
 Marjana Antolović,prof.
 Rođena: 30.ožujka 1976. u Doboju
 Roditelji: Ivo i Ljuba rođ.Antolović
 Zanimanje: profesorica geografije

Obrazovanje:
 1994. završila Elektrotehničku školu u Žepču
 1998. diplomirala povijest i geografiju na Pedagoškom   fakultetu u Mostaru

Pastoralna suradnica u području: Vodstvo župne Liturgijsko-molitvene zajednice
Kao vijećnica  član je Poslovodnog odbora i voditeljica tajništva Župnog pastoralnog vijeća.
Članica Vijeća za mlade Vrhbosanske nadbiskupije.

Vidi pismo zahvale
Lug-Brankovići, 8.srpnja 2010.

MARJANA  ANTOLOVIĆ, vijećnica i pastoralna suradnica

Poštovana,

Kada se prošlost Vašeg  života i rada  u Pastoralnom centru Lug-Brankovići pogleda s distance, dobro se raspoznaje Vaše kamenje ugrađeno u  duhovni, povijesni i  kulturni mozaik ove Župne zajednice.

Kako za područje žrtve i ljubavi,  duhovnog i kulturnog,  nema mjera kojim možemo izmjeriti Vaš doprinos napretku ove Župne zajednice, on je jednostavno nemjerljiv. Naše riječi zahvale teško mogu obuhvatiti Vaš višegodišnji rad.

Kroz tako raznoliko blagoslovljeno polje pastoralnog rada, stekli ste  vlastita vjernička i ljudska iskustva. Stekli ste i status Prijatelja - apostola ljubavi i mira, kakve nas Krist u svom stadu i želi.

Meni kao Župniku i ovoj Župnoj zajednici bit će ponos, ako svoje bogato pastoralno iskustvo nastavite živjeti i u novoj životnoj sredini, obogaćeni  novim svojim obiteljskim životom.

Uz iskreni znak hvale za sve dobro učinjeno, neka Bog blagoslovi sve Vaše daljnje korake.

Za Župnu zajednicu

Matija Šimić,župnik