Vjenčanja 2011

Dana 30. srpnja 2011. u našoj Župi sklopili su crkveni brak Goran Šimunović i Mirjana Filipović. Mirjana je iz naše župe.

Mladencima čestitamo!

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dana 7. kolovoza 2011. u našoj Župi sklopili su crkveni brak Josip Sović i Vedrana Markanović. Vedrana je iz naše župe.

Mladencima čestitamo!

Dana 13. kolovoza u našoj Župi sklopili su crkveni brak Dario Antunović i Marija Markanović. Marija je iz naše Župe.

Mladencima čestitamo!

Dana 21 kolovoza u našoj Župi sklopili su crkveni brak Dragan Augustinović i Tina Budim. Tina je iz naše Župe.