Naslovna Župne aktualnosti Osvrti i Zahvale Osvrti i Zahvale Župljana i Prijatelja Župe Lug Brankovići
Osvrti i Zahvale Župljana i Prijatelja Župe Lug Brankovići

----- Original Message ----- From: josipa pintac To: Ova e-mail adresa je zaštićena od spam robota, nije vidljiva ako ste isključili JavaScript Sent: Monday, April 28, 2008 6:17 PM Subject: Pozdrav iz Oštrica!
 Draga Pavo!

Evo da se odmah danas javim sa friskim novostima da kasnije ne zaboravim.
Euforija susreta traje i danas. Prepricavaju se dogadaji, razmjenjuju slike, price i tako.
Moras obavezno pohvaliti mlade jer su ih svi domacini pohvalili, dali su se dopasti zaista svima- nasem župniku, i svim župljanima, bilo mladima ili starima.

Čak me jedna župljanka nazvala, i rekla ovako "Tvoji su mladi bili najbolji.
 (MOJI MLADI )

Način na koji ste predstavili vašu župu će ostati mnogima u dugom sjećanju- a posebno narodne nošnje, instrument (kojem ne znamo ime) i kolo. Baš je bilo zgodno vas vidjeti.

Sve je razveselilo drvo oraha koje ste donijeli sa sobom. Vjerujem da će to drvo biti u jako dobrom stanju. već sad ima desetak osoba koje su se ponudile osobno se brinuti da drvo opstane u parku prirode. I tata Vlado, naravno.

Križ koji ste nam poklonili me jako ganuo. Dobio je svoje počasno mjesto u kuhinji da ga svi mogu vidjeti, a nas će iz dana u dan podsjećati na vas!
Zaista prekrasna uspomena, ali i skupa. Posramilo me, mi smo vama poklonili zaista sitnicu iz Varaždina.

Morat ćeš mi poslat svoju kućnu adresu pa da koji put razmijenimo razglednicu ili koje pisamce. A i slike, naravno. Imamo oko 1000 slika sve zajedno. Nemoguće je to poslati preko maila. Pa mogu CD poslati poštom kad skupim ostatak slika.

Eto, ne znam što reći više.
Čujemo se još, svakako!
Sve vas pozdravljam. Neka vas Gospodin čuva!
Voli vas Josipa!

From: "dijana"
To:
Sent: Friday, September 07, 2007 6:14 PM
Subject: pozdrav

> Bog župniče! šaljem Vam slike sa ljetovanja mladih volontera,u Makarskoj,
> ovog ljeta. ovo je samo jedna od prelijepih večeri koje smo proveli u
> druženju sa našom voditeljicom Lucijom Kajić.Bilo nam je jako ugodno i
> hvala
> Vam što ste nam omogućili tako jedan odmor uz, moramo priznati, minimalne
> troškove. Budite pozdravljeni!
> Bog!

Sent: Thursday, August 16, 2007 11:23 PM

> Poruka iz Sarajeva
> Draga ekipo župe Lug-Brankovići:),
> zahvaljujemo se na lijepim riječima koje nam daju vjetar u leđa da još
> više
> radimo,osmišljamo nove projekte i činimo dobro za našu mladost, no hvala
> vama za izuzetnu suradnju, brzinu i ekspeditivnost, jer je sa vama sve
> puno
> lakše.
> Svakako očekujte naš posjet,dolazimo kad napunimo baterije da se družimo i
> prezentiramo nove ideje.
> Naša ekipa želi ti obilje blagoslova, ugodan odmor i da nam ostaneš
> takva:).
> Veliki pozdrav i naravno bit ćemo u kontaktu.
> Ekipa Nadbiskupijskog centra za pastoral mladih Ivan Pavao II

_____________________________________
  From: Ivan Ecimovic To: Ova e-mail adresa je zaštićena od spam robota, nije vidljiva ako ste isključili JavaScript Sent: Sunday, June 24, 2007 3:09 PM Subject: Sretan vam blagdan
 Dragi župniče župe Lug Brankovići!!!
U ime mladih župe Špansko te onih koje ste tako ljepo primili na nedavnom hodočašću Gospi od Kondjila željeli bismo vam zaželjeti sve najbolje za vaš župni blagdan.
Mnogi koji su dolazili prvi puta dolazili u posjet ovim krajevima Bosne nisu znali šta ih očekuje.Ali kad su vidjeli onakvu dobrodošlicu kakvu ste vi nama napravili promjenili su svoje mišljenje o narodu koji je prošao kroz  patnje.Vi ste nam otvorili vaša srca i zato vam veliko HVALA.Još jednom sve najbolje i nadam se da se vidimo uskoro.

S poštovanjem
                              Ivan Ećimović

_____________________________________

----- Original Message ----- From: ante To: Ova e-mail adresa je zaštićena od spam robota, nije vidljiva ako ste isključili JavaScript Sent: Sunday, May 27, 2007 9:32 AM Subject: pozdrav iz Neussa
  Hvaljen Isus in Marija Sasvim slucajno sam naisao na vasu stranicu koja me zaista odusevila i samo ovo moje javljanje je znak da nastavite dalje pozdrav iz Neussa Ante Jozinovic

Original Message -----

From: marko m To: Ova e-mail adresa je zaštićena od spam robota, nije vidljiva ako ste isključili JavaScript Sent: Friday, July 13, 2007 9:08 PM Subject: pismo za mandu marjanovic

Hvaljen Bog Velecasni Matija,

Pozdrav od starog zupljana.  Cestimam vam na uspjesnoj web stranici.  Znao sam da je samo pitanje vremena kad ce te se pridruziti cyber spaceu.

Uz ovo poruku prikljucujem pismo svojoj majci. dvije verzije (word dokument bes potpisa ili PDF sa potpisombilo koji bi trebao biti u redu).

Pozdrav,

Marko Marjanovic

804 Third Street, Unit C
Eureka, CA 95501
Tel. (910) 546 - 4580

July 13, 2007

To Whom It May Concern:

I am hereby inviting my Mother, Mrs. Manda Marjanovic, to visit me and my wife in Eureka, California. We are expecting our first child and want her to be here at that occasion. During her stay in the United States, she will reside with us where her needs will be taken care of. We are hoping that she can arrive by the beginning of August and stay until the end of the year.

Thank you for considering this invitation. We look forward to hearing about her arrival.

With best regards,

Marko Marian