Naslovna Župne aktualnosti Preminuli župljani PREMINULI ŽUPLJANI U 2012.
PREMINULI ŽUPLJANI U 2012.

Dana 6.veljače 2012. preminuo je naš župljanin MARKO MARINČIĆ , r.1937. u Čustom Brdu, a živio u Liješnici. Pokojni Marko sahranjen je na groblju Uzvišenja Svetog Križa na Zagledniku.
Počivao u miru Božjem!

*********************
Dana 12. ožujka 2012. preminula  je naša župljanka TEREZIJA KAJIĆ, r. 1939. u Goliješnici a živjela u Lugu. Pokojna Terezija sahranjena je na groblju Sv. Josipa u Lugu.

**********************
Dana 2. travnja 2012. preminula  je naša župljanka JANJA MARKOVIĆ, r. 1937. u Lugu gdje je i nastanjena. Pokojna Janja sahranjena je na groblju Brankovići.

**********************
Dana 4. travnja 2012. preminimula  je naša župljanka KATA MARJANOVIĆ, r. 1940. u Brankovićima gdje je i živjela. Pokojna Kata sahranjena je na groblju Brankovići.

**********************
Dana 18. rujna 2012. preminula je naša župljanka JANJA MARKANOVIĆ, r. 1931. u Ljubatovićima gdje je i živjela. Pokojna Janja sahranjena je na groblju Zaglednik.

**********************
Dana 3. listopada 2012. preminula je naša župljanka MANDA GAVIĆ iz Brankovića. Pokojna Manda sahranjena je na groblju Komšić.

****************
Dana 6. listopada 2012. preminula je naša župljanka KATA IVANDIĆ iz Komšića. Pokojna Kata sahranjena je na groblju Komšić.

******************
Dana 17. listopada 2012. preminula je naša župljanka JELA SLIŠKOVIĆ iz Brankovića. Pokojna Jela sahranjena je na garoblju Sveti Mihovil u Lugu.

*****************
Dana 18. listopada 2012. preminula je naša župljanka KATA LOVRIĆ iz Luga. Pokojna Kata sahranjena je na groblju Sveti Mihovil u Lugu.

*****************
Dana 4. studenoga 2012. preminula je naša župljanka RUŽA KRESIĆ iz Komšića. Pokojna Ruža sahranjena je na groblju Pazarić.

****************
Dana 5. prosinca 2012. preminuo je naš župljanin DRAGAN MARINČIĆ iz Luga. Pokojni Dragan sahranjen je na groblju sv.Mihovila.

****************
Dana 8. prosinca 2012. preminuo je naš župljanin JOZO JUKIĆ - JOZICA iz Brankovića. Pokojni Jozo sahranjen je na groblju Brankovići.