Naslovna Župne aktualnosti Preminuli župljani PREMINULI ŽUPLJANI U 2013.
PREMINULI ŽUPLJANI U 2013.

Dana 11. siječnja 2013. preminula je naša župljanka ANA SLIŠKOVIĆ, r. 1984. u Brankovićima, gdje je i živjela. Pokojna Ana sahranjena je na groblju Brankovići.
Počivala u miru Božjem!

Dana 6. veljače 2013. preminuo je naš župljanin JERKO MARJANOVIĆ, r. 1931. u Brankovićima, gdje je i živio. Pokojni Jerko sahranjen je na groblju Brankovići.
Počivao u miru Božjem!

Dana 11. veljače 2013. preminula je naša župljanka JELA MARJANOVIĆ, r. Antolović  ( 1930) u Brankovićima, gdje je i živjela. Pokojna Jela sahranjena je na groblju Brankovići.
Počivala u miru Božjem!

Dana 10. ožujka 2013. preminuo je naš župljanin IVO JUKIĆ, r. 1934. u Brankovićima, gdje je i živio. Pokojni Ivo sahranjen je na groblju Svetog Mihovila u Lugu.
Počivao u miru Božjem!

Dana 20. ožujka 2013. preminula je naša župljanka PAVICA ČALUŠIĆ, r.1928. u Lugu gdje je i živjela. Pokojna Paica sahranjena je na groblju Goliješnica.
Počivala u miru Božjem!

Dana 22. ožujka 2013. preminula je naša župljanka JELA GAVIĆ, r. 1920. u Brankovićima gdje je i živjela. Pokojna Jela sahranjena je na groblju Komšić.
Počivala u miru Božjem!

Dana 9. lipnja 2013. preminuo je naš župljanin MATO SLIŠKOVIĆ . Pokojni Mato sahranjen je na groblju sv.Mihovil.
Počivao u miru Božjem.

Dana 13. lipnja 2013. preminuo je  IVICA PAVLOVIĆ, (Hamburg). Pokojni Ivica sahranjen je na groblju sv. Mihovil.
Počivao u miru Božjem.

Dana 11. srpnja 2013. preminuo je naš župljanin  ŠIMO ANTOLOVIĆ iz Komšića. Pokojni Šimo sahranjen je na groblju u Komšiću.
Počivao u miru Božjem.

Dana 14. srpnja 2013. preminula je naša župljanka  PAVA BUDIM iz Luga. Pokojna Pava sahranjena je na groblju G. Goliješnica.
Počivala u miru Božjem.

Dana 19. srpnja 2013. preminula je naša župljanka ANA IVEŠIĆ r. Dragičević iz Komšića. Pokojna Ana sahranjena je na groblju Komšić.
Počivala u miru Božjem