DOBRODOŠLI NA WEB STRANICE ŽUPE LUG-BRANKOVIĆI
VRHBOSANSKA NADBISKUPIJA!

Naslovna Župna događanja USKRSNI KONCERT U NAŠOJ CRKVI
USKRSNI KONCERT U NAŠOJ CRKVI

Na Uskrs  31. ožujka  2013. u našoj crkvi, ZAJEDNICA MLADIH "AGAPE", i VELIKI ZBOR "DON LUKA JANJIĆ" pod ravnateljstvom Jelice Filipović i orguljašice Andrijane Tadić u 17:00 sati održalI su USKRSNI KONCERT pred lijepim brojem  radosnih slušatelja i gledatelja.
Djeca osnovne i srednjoškolske dobi pod ravnateljstvom voditeljice MARIJE FILIPOVIĆ oduševila i rasplakala publiku.
Zaista smo uživali gledajući i slušajući prekrasne skladbe u pratnji:

klavira - Ane Antunović
, violine - Jelena Slišković, flaute - Karla Lovrić, gitare Marka Marinčića.
Osobito je s nekoliko skladbi, publiku oduševio Marko Marinčić, dipl. ing. Svojom virutoznošću na gitari i solo anđeoskim pjevanjem prožeo je i srca ljudi i prostor crkve. Ove godine ANDRIJANA TADIĆ izvela je jednu Mozartovu skladbu na orguljama.  
Sudionicima koncerta Čestitamo!

 

Copyright © 2009 Župa Lug - Brankovici. Sva prava pridržana.

PC Projekt
?>