Naslovna Struktura Župe DJELATNICI, SURADNICI I VODITELJI ZAJEDNICA
DJELATNICI, SURADNICI I VODITELJI ZAJEDNICA

U ranije najvljenom tekstu, o povremenom predstavljanju Zajednica i njihovih voditelja,u ovom prikazu  predstavljamo vam: Djelatnike,suradnike i voditelje Zajednica u Pastoralnom centru Lug-Brankovići.

MATIJA ŠIMIĆ,
župnik i voditelj Pastoralnog centra Lug_Brankovići
PAVA SLIŠKOVIĆ
, djelatnica Župnog ureda, zadužena je za poslove iz djelokruga župnog kućanstva, logistike Pastoralnog centra, vrtne hortikulture u župnom pastoralnom centru, jedna je od koordinatora volontera i suradnika u Župi,  vodi materijalni dio darova  za Župni  ured i sakristanka..
RUŽA SLIŠKOVIĆ I JANJA MARKANOVIĆ, z
adužene  za sve poslove iz djelokruga župnog Caritasa, Samaritanske udruge i Samaritanski dom.
Jukić Ivo Anto Bakula - ispomoć za Samaritance
TANJA SLIŠKOVIĆ, profesorica i ravnateljica Vrtića "Ivančica" i "Pačje Škole", voditeljica Župne kronike, arhive Župnog ureda  i suradnica na Web stranici - djelomično vodi poslove sakristanke.
KAROLINA  PERKOVIĆ, vjeroučiteljica u osmog. školi i voditeljica Biblijske zajednice u župi.
BOŽANA  MARKANOVIĆ, vjeroučiteljica i voditeljica molitvene zajednice za pučke pobožnosti: svibanj i listopad
SLAVICA   ANTOLOVIĆ, vjeroučiteljica i voditeljica molitvene zajednice za pučke pobožnosti:svibanj i listopad. Voditeljica je biblijske zajednice (grupa broj II)
GABRIJELA TOMAS, učiteljica, zadužena za ravnanje dječjim župnim zborom „Mali slavuji“ i animaciju liturgijskog pjevanja na ranim Svetim Misama nedjeljoma i blagdanima.
ŽELJKA MATIJEVIĆ, stalna djelatnica i  voditeljica Dječijeg vrtića.
MARTINA PAVLOVIĆ , ENA NAKO, ANDREA MARKANOVIĆ   voditeljice župnog  "STUDIJA M" .
MARIJA FILIPOVIĆ, voditeljica "Agape".
KRISTINA MARKANOVIĆ, djelatnica  na održavanju Sportske dvorane.
ANDRIJANA TADIĆ, djelatnica – orguljašica liturgijskog pjevanja u Župi i  studentica na Muzičkoj akademiji.
JOSIP LOVRIĆ, upravitelj  Sportske dvorane "Don Luka Janjić", stalni je  djelatnik  u firmi "Sliško"
ANTO BAKULA  - voditelj za nogomet VII i VIII razred - nedjeljom.
BOJAN TOMAS, zamjenik upravitelja Sportske dvorane i koordinator za rad sa Sportskim Klubovima, voditelj  dječjeg kluba stolnog tenisa.
VEDRANA MARKANOVIĆ , djelatnica - kuharica u  Dječjem  vrtiću i Župnom uredu.
JELICA FILIPOVIĆ, zadužena za ravnanje mješovitim župnim zborom „Don Luka Janjić“ i animaciju liturgijskog pjevanja na pučkim svetim misama nedjeljom i blagdanima.
STIPO SLIŠKOVIĆ, ing.stroj. vlasnik firme "SLIŠKO", član ŽEV-a. Savjetnik Župniku u ekonskim područjima.
stručni savjetnik župniku za investicijske poslove i redoviti dobrotvor na svim objektima u Pastoralnom centru.
PERICA JUKIĆ, dipl.el.ing.župni suradnik, član ŽPV –a i njegovog Poslovodnog odbora, predsjednik Povjerenstva za obitelj,  član Odbora za organizaciju velikih  župnih slavlja ( Mlade mise, patron i sl).Član je Pastoralnog vijeća Vrhbosanske nadbiskupije.
NIKICA MARINČIĆ, profesor praktične nastave elektro struke. Župni suradnik, član ŽPV –a i njegovog Poslovodnog odbora,  član Odbora za organizaciju velikih  župnih slavlja ( Mlade mise, patron i sl), izvođač i nadzornik svih poslova elektrifikacije u Župnom pastoralnom centru.
NIKICA PRANJIĆ, informatičar- održava elektroničku opremu u Pastoralnom centru - ispomoć za djecu V-Vi razreda nogomet.
DRAGO JUKIĆ, privatni obrtnik, župni suradnik, član ŽPV –a   i jedan od organizatora župnih slavlja. - ispomoć za nogomet - ministranti.
JOZO IVEŠIĆ, umirovljenik,  župni suradnik, član ŽEV – a,  pomaže voditi financijsku administraciju .
MARKO FILIPOVIĆ, privatni poduzetnik, župni suradnik, član ŽEV – a, pomaže u financijskom poslovanju i vođenju financijske administracije.
MARKO KAJIĆ, vijećnik - majstor za građevinsko održavanje.Član ŽPV –a , župni suradnik na svim građevinskim poslovima.
STIPO PAVLOVIĆ, vijećnik u ŽPV-u -majstor keramičar,.član ŽPV – a i suradnik na svim keramičarskim poslovima.
MIRKO RAJKOVIĆ, vijećnik u ŽEV-u - majstor keramičar- održavanje . Župni suradnik na svim keramičarskim poslovima.
VINKO JAKIĆ, djelatnik na održavanju objekta škole i uređenju prostora u Pastoralnom centru.Župni suradnik na poslovima održavanja grobalja u Župi.
ŽUPNIK , voditeljI župnih  osmoškolskih i srednjoškolskih nogometnih klubova
VILIĆ GABRIJELA  I  MARTINA RAJKOVIĆ  voditeljIce dječjih odbojkaških župnih klubova.
ILIJA JOZINOVIĆ I IVAN MILIČEVIĆ, voditelji Kluba KMNL
TANJA SLIŠKOVIĆ  i  ANA  SLIŠKOVIĆ, voditeljice plesnih župnih klubova za standardne plesove.
MARINA MILIČEVIĆ - Ispomoć za kićenje crkve.
ŽUPNIK, voditelj Ministrantske zajednice, Prvopričesničke, Postpričesničke i Krizmaničke zajednice.

Doček kardinala Vinka Puljić na trgu Sv.Ive

Djelatnici i suradnici s Kardinalom 2011.